top of page

03

Reference

Petra Němcová
Petra Němcová
supermodelka a filantropka, zakladatelka nadace Happy Hearts

Nadace Happy Hearts si Unique One Events vybrala před 10 lety pro exkluzivní zastoupení v České a ve Slovenské republice. Spolupráce na pravidelné charitativní gala večeři v Praze a dalších charitativních projektech přinesla nadace Happy Hearts výtěžek přes 12 mil. korun a pomohla postavit 3 školy pro 1000 dětí. 

Reference: Olga Ruggiero, Executive Director Happy Hearts Fund 

Soňa Jelínková
Soňa Jelínková
Head of Internal and External Events Communictions, Marketing and Communication, Komerční banka

Spolupráce trvá již řadu let v obou zemích, ve kterých působíme, v České i ve Slovenské republice. Unique One Events zvítězila v několika tendrech na pořádání eventů pro klienty KB. KB je od roku 2013 hlavním partnerem projektu Košice Fashion Week.

Jana Hrušovská
Jana Hrušovská
Marketing and PR Coordinator Central Europe, Lindex

Zvítězili jsme v tendru na produkci slavnostního otevření nového obchodu Lindex Flagship Store v Praze v OC Palladium. Pro značku jsme připravili jedinečný kreativní návrh a nový obchod jsme v září 2015 úspěšně otevřeli.

Beatriz Ferretti
ředitelka komunikace LA PERLA

"Organizace agenturou Unique One byla perfektní, vše bylo v souladu s naším nejlepším očekáváním. Producentce Karolíně Bosákové a celému Unique týmu jsme vděční za velkou pohostinnost a za tak úspěšný večer v jednom z nejkrásnějších měst na světě!"

Beatriz Ferretti
Richard Raši
primátor města Košice

V partnerství s městem Košice vytváří a produkuje Unique One Events autorský projekt Košice Fashion Week již od roku 2013.

Richard Raši
Marcela Černochová
Marcela Černochová
Managing Director, British Chamber of Commerce

Jsme členem Britské obchodní komory od roku 2012. Od té doby s ní a s Britskou ambasádou úzce spolupracujeme na mnoha projektech. V roce 2013 jsme organizovali Britský den, který se stal součástí globální kampaně Britain is Great. Jsme rádi, že jsme se mohli spolehnout na Unique One Events.

bottom of page